10 jaar Eindeloos bewustzijn: een wetenschappelijke visie op de bijna-dood ervaring

Civis Mundi Digitaal #53

Vandaag verschijnt de jubileumuitgave van Eindeloos bewustzijn  met een nieuw voorwoord van auteur Pim van Lommel: hét boek over bijna-dood ervaringen bestaat tien jaar en heeft veel teweeggebracht.

 “De bijna-dood ervaring kan met recht mijn levenswerk genoemd worden.”  – Pim van Lommel

In november 2017 is het tien jaar geleden sinds Eindeloos bewustzijn, de bestseller over bijna-dood ervaringen (BDE’s), verscheen. Het boek heeft veel losgemaakt bij zowel medici als mensen die een BDE hebben meegemaakt. Het is in zeven talen vertaald en er werd een documentaire over gemaakt. In deze jubileumeditie staat een nieuw voorwoord van auteur Pim van Lommel, waarin hij vertelt wat zijn boek de afgelopen tien jaar heeft teweeggebracht – zowel bij lezers als bij hemzelf. Van het boek zijn  inmiddels wereldwijd 250.000 exemplaren verkocht, in Nederland ruim 140.000.

PIM VAN LOMMEL was tot 2003 als cardioloog verbonden aan het Rijnstate Ziekenhuis in Arnhem en deed onderzoek naar BDE’s. Hij geeft over de hele wereld lezingen over BDE en over de relatie tussen het bewustzijn en de hersenfunctie. 

EINDELOOS BEWUSTZIJN
Een wetenschappelijke visie op de bijna-dood ervaring
PIM VAN LOMMEL
€ 17,50 | paperback | 471 pagina’s 
ISBN 9789025906177
ISBN e-book 9789025906184 (€ 12,99)
Verschijningsdatum: 28 november 2017